Autoserviso darbas karantino metu

  • Pradžia
  • Autoserviso darbas karantino metu

Autoserviso darbas karantino metu.
Automobilių remonto ypatumai karantino metu.

Autoserviso darbas karantino metu.
Svarbi informacija apie autoserviso darbo organizavimą!

Susiklosčius atitinkamoms aplinkybėms, kurias, tikėtina, turėsime ilgesnį laiką, nei galvojome, informuojame apie SOSTINĖS AUTOSERVISO darbo organizavimą artimiausiu metu.

Mūsų autoservisas nestabdo veiklos, kadangi esame įsipareigoję ir teikiame paslaugas daugeliui įstaigų ir įmonių, kurios šiuo sunkiu metu dirba, gabena siuntas, tiekia produktus į parduotuves ir pan.

Neatsisakome ir fizinių asmenų aptarnavimo, kuriems dabar bene patogiausias metas paruošti savo automobilį sezonui ar praeiti technikinę apžiūrą.

Tam užtikriname, kad:
– bus imtasi visų būtinų priemonių užtikrinti Jūsų ir mūsų saugumui: (automobilio remonto servise metu bus naudojami užvalkalai ant sėdynių, automobilių valymui bus naudojamos dezinfekcinės priemonės, serviso darbuotojai naudos vienkartines pirštines ir kitas papildomas priemones švarai ir saugumui užtikrinti);
– klientai į servisą bus užrašomi atidžiai suplanuotu laiku, siekiant išvengti kontakto ar žmonių susibūrimo;
– yra sudaryta galimybė automobilį paimti iš namų ir vėl jį grąžinti suremontuotą. Visa informacija apie automobilio remontą bus operatyviai teikiama klientui telefonu arba patogia klientui komunikacine priemone.

Daugiau informacijos ir registracija telefonu 8-699 31432

 

Mikroautobusų remontas

Primename, kad klientui grąžintas automobilis bus ne tik suremontuotas, bet ir dezinfekuoti paviršiai, kurie galėjo kontaktuoti remonto ar transportavimo metu.

Jums pageidaujant, galime pripildyti Jūsų automobilio kuro baką, užpildyti trūkstamus automobilio skysčius, atlikti privalomąją automobilio techninę apžiūrą už Jus – automobilį paimsime iš nurodytos vietos, po apžiūros – grąžinsime.

Būkime visi sveiki ir šioje neeilinėje situacijoje elkimės atsakingai!

Autoserviso administracija.

Kontaktai ir kaip mus rasti >>>

 

Užklausa +370-699-31432