Elektros įrangos remontas

Nuo automobilio elektrinės įrangos priklauso nepriekaištingas visų Jūsų automobilio mazgų ir agregatų veikimas. Elektros įranga – tai visi automobilio mazgai ir detalės, kurių darbas priklauso nuo elektros: starteris, generatorius, degimo/įpurškimo sistema ir automobilio apšvietimo sistema.

Be šių pagrindinių  automobilio elektrinės įrangos dalių, dar yra eilė antraeilių detalių ir mazgų, naudojančių elektros energiją.

Išėjus iš rikiuotės bent vienam automobilio elektrinės įrangos elementui, geriausiu atveju pajusite, kad Jūsų automobilis veikia nesklandžiai, o blogiausiu atveju automobilis sustos ir negalėsite tęsti kelionės. Labai tikėtina, kad tai gali nutikti pačiose neparankiausiose vietose: gatvės kamštyje ar kur nors laukuose, toli nuo serviso centro.

Pastebėję bent mažiausią gedimą automobilio elektros įrangoje, nedelskite ir neatidėliokite remonto. Profesionalai nesunkiai nustatys gedimo priežastį ir pakeis reikalingas detales.
Mūsų servisas atlieka įvairiausius elektros įrangos remonto darbus:

  • variklio  valdymo sistemų (kuro tiekimo sistemos, uždegimo sistemos, kuro mišinio ir išmetamųjų dujų kontrolės sistemos) remontas;
  • starterių, generatorių remontas;
  • kondicionavimo, ventiliacijos ir šildymo sistemų diagnostika bei remontas;
  • išorinio apšvietimo, šviesos signalizacijos ir pagalbinių prietaisų remontas (automobilio kontroliniai prietaisai, salono apšvietimas, liukai, stiklo pakėlėjai, šildomos sėdynės ir pan.).
Užklausa +370-699-31432