Volvo automobilių remontas

volvo-remontas-vilniuje

Volvo servisas Vilniuje – Aptarnavimo ir remonto specialistai

Mūsų tikslas – nepriekaištingai aptarnauti kiekvieną savo klientą. Turime daugiau nei 8 metus patirties remontuojant Volvo automobilius, todėl esame patyrusi ir aukštos kompetencijos remonto įmonė.

Mūsų teikiamos remonto paslaugos Volvo automobiliams: 

  • Gedimų diagnostika : variklio, pakabos, stabdžių, transmisijos, valdymo sistemų, kondicionavimo įrenginių ir kt.
  •  Techninės priežiūros paslaugos: alyvos keitimas, eksploatacinių skysčių (aušinimo, stabdžių, vairo stiprintuvo) keitimas, filtrų keitimas, paskirstymo ir agregatų diržų keitimas, kondicionavimo įrenginių pildymas, valdymo sistemų konfigūravimas ir kt.
  •  Variklių, pavarų dėžių ir kitų vidaus agregatų remontas:  sankabų, mechaninių ir automatinių pavarų dėžių, pakabos dalių, stabdžių įrenginių, kondicionavimo sistemų dalių, generatorių, starterių, valdymo blokų ir kt.
  •  Kėbulo remonto darbai: kėbulo detalių keitimas ir/arba remontas, plastmasinių detalių remontas, stiklų keitimas.

MŪSŲ KONTAKTAI  >>

Automobilis šiais laikais nepakeičiama transporto priemonė, juo naudojasi įvairių socialinių sluoksnių, amžiaus, rasės, religijos ar lyties žmonės. Kiekvienas renkasi tokį, kuris atitiktų visus jų keliamus lūkesčius.
Registracija Tel.: +370-699-31432
Vienas iš garsiausių automobilių vardų yra „Volvo“, kuris yra gaminamas Švedijoje ir iškart neretam siejasi su kokybe bei neįprastai patraukliu dizainu.  Pavadinimas „Volvo“ yra kilęs iš lotyniško žodžio „volvere“ – riedėti, suktis.

Geras bei tausojantis savo automobilį vairuotojas žino, kad savo automobiliu reikia rūpintis ypatingai bei skirti jam atidžią priežiūrą.

Nutikus įvairiems gedimams, dauguma žmonių galvoja, kad automobilių remonto specialistas yra brangesnis nei bendras automobilių mechanikas, tačiau šis požiūris neretai yra klaidingas, o dažnai ir kenksmingas Jūsų automobiliui.

Mūsų serviso privalumai – Kodėl rinktis?

  • Esame patogioje vietoje – esame įsikūrę Geležinio Vilko gatvėje – patogiai pasiekiama kiekvienam  Vilniečiui.
  • Kvalifikuoti darbuotojai ir patirtis – „Volvo” automobilius remontuojame jau daugiau nei 8 metus, todėl daugelį gedimų galime nustatyti labai greitai ir operatyviai juos pašalinti.
  • Geras kainos ir kokybės santykis – už patrauklią kainą atliekame visus autodiagnostikos, keitimo bei remonto darbus.
  • Lankstus paslaugų apmokėjimas – įsigijus – nebūtina atsiskaityti iškart. Pasirašius sutartį, galimas mokėjimo atidėjimas pagal sutartas sąlygas.
  • Darbams ir detalėms suteikiama garantija – visiems mūsų atliekamoms paslaugoms bei parduotoms detalėms yra suteikiama atitinkama garantija, taigi, net ir apsilankę pas mus, būsite garantuoti, jog jūsų investicija į automobilį yra apsaugota.
  • Didelis autoservisas ir aptarnavimas be eilių – turime dideles patalpas, todėl ne tik atliekame darbus kurių nesiiema kiti servisai, tačiau kartu galime aptarnauti didesnį žmonių skaičių.

SOSTINĖS AUTOSERVISAS yra pats efektyviausias pasirinkimas rūpintis savo „Volvo“ automobiliu.

Jei Jums rūpi jūsų automobilis apsilankykite, specializuotame Volvo servise Vilniuje –  SOSTINĖS AUTOSERVISE! Patys geriausi meistrai suras sprendimą Jūsų automobiliui.

Apsilankę servise kartą, į kitus nebenorėsite sugrįžti!

MŪSŲ KONTAKTAI  >>

Užklausa +370-699-31432